Z KOPŘIVNICE S VYSOKOU VÝHROU

01.10.2020 15:55

Hokejisté 7. třídy odcestovali v neděli k utkání dalšího kola žákovské soutěže. To je čekalo na ledě Kopřivnice, která s rysy bodovat nedokázala. Svěřenci Vojty Trnky úvodní třetinu ovládli a vypracovali si tříbrankový náskok. Již v první minutě skóre zápasu otevřel Matouš Vrubel, který ještě v loňské sezoně hájil barvy našeho soupeře, HC Kopřivnice. Rysi byli v první třetině mnohem lepší, ale zase je trápila koncovka a tak první třetina skončila 3:0. Prostřední část utkání byla na góly opět bohatá. Na listinu střelcú se zapsali jak dva domácí, tak i dva hostující hráči. Posledních dvacet minut hry opět patřilo Frýdecko-Místeckým hráčúm, kteří přidali další čtyři kousky a souboj v Kopřivnici vyhráli 9:3.

Branky a asistence:
1. min. Matouš Vrůbel as Přemysl Trnka, 14. min. Matěj Doupal as. Tobias Janák, 15. min. Tobias Janák as. Jan Hrček, 24. min. Jan Hrček Kryštof Socha, 37. min. Tobias Janák as. Jan Hrček, 42. min. Miluláš Malý as. Matouš Vrůbel, 42. min. Matěj Doupal as. Kristián Czerný, 45. min. Mikuláš Malý, 53. min. Mikuláš Malý.