8.11.2016 O-Poruba 3 třída

10.11.2015 15:27

Další soutěžní zápasy odehráli hráči 3. třídy na zimním stadionu v Ostravě Porubě, kde jim byli soupeři domácí hráči Torax Poruba a hokejisté Orlové.

Tým HC Frýdek - Místek A: brankář Jakub Váňa, hráči: Jan Ostřížek, Jakub Indrst, Saša Strejček, Vashek Blanar, Tomáš Bobok, Jan Hrček, Filip Bongilaj, Dominik Muroň, Jan Chýlek.

HC Frýdek-Místek "A" - HC ORLOVÁ "A" 16:5 (4:2, 7:1, 5:2)

Po první třetině byl výkon obou týmu docela vyrovnaný. Ve druhé třetině jsme se začali soupeřovi vzdalovat a v poslední části utkání jsme si svou hrou zajistili hezké vítězství s vysokým brankovým rozdílem.

Branky a asistence: Ostřížek 6+0, Blanar 4+1, Hrček 3+2, Bobok 2+2, Strejček 1+0, Indrst 0+2

HC Frýdek-Místek "A" - HC RT Torax Poruba "A"12:7 (4:3, 5:3, 3:1)

I v tomto utkání jsme z počátku hráli vyrovnanou hru. V druhé půlce utkání jsme již soupeře nepouštěli k akcím a brankář Jakub Váňa podržel celý tým skvělými zákroky.

Branky a asistence: Blanar 5+0, Hrček 0+4, Bobok 2+0, Ostřížek 2+0, Indrst 1+0, Chýlek 1+0, Bongilaj 1+0

HC FRÝDEK-MÍSTEK "B" - HC ORLOVÁ "B"14:4 (8:1, 4:3, 2:0)

Výborný nástup do utkání a vedení 8:1 po první třetině, dalo zápasu jasný směr. Ve druhé třetině sice naši hráči polevili, v závěrečné části hry však žádnou komplikaci nepřipustili a dotáhli zápas k vítězství.

Sestava: Jan Fikáček, Matěj Flok - Ondřej Mitura (3+2), Jan Verlík (2+2), Adam Krpec (1+3), Peter Holéczy (1+0), Matěj Doupal (2+1), Kryštof Socha, Daniel Nevlud (1+0), Adam Menšík (2+0), Přemysl Trnka (0+1), Jakub Marek (2+0), Adéla Platková, Kryštof Rycek.

HC FRÝDEK-MÍSTEK "B" - HC RT TORAX PORUBA "B"7:6 (4:4, 1:2, 2:0)

Ve druhém zápase nastoupili naši kluci proti domácí Porubě a pořádně se na výhru nadřeli. Utkání bylo od samotného začátku velice vyrovnané, žádný z týmů nešel do výraznějšího vedení. Ve druhé třetině se domácí přece jen dokázali utrhnout do dvoubrankového vedení 6:4, které naši hráči, i díky dvěma brankám Jakuba Marka, dokázali smazat na začátku třetí periody. Vítěznou branku pak dokázal silou vůle dotlačit, za velmi dobře chytajícího domácího brankáře, Ondřej Mitura a náš tým si tak odvezl cenné i když tvrdě vydřené vítězství.

Sestava: Jan Fikáček, Matěj Flok - Ondřej Mitura (1+0), Jan Verlík, Adam Krpec (1+0), Peter Holéczy (1+0), Matěj Doupal, Kryštof Socha (0+1), Daniel Nevlud , Adam Menšík (1+0), Přemysl Trnka, Jakub Marek (2+0), Adéla Platková (1+0), Kryštof Rycek (0+1).

Zaznamenal (a): Tomáš Mitura a Martina Indrstová