6.12.2015 Opava

07.12.2015 20:26

TŘEŤÁCI V OPAVĚ ÚSPĚŠNÍ NAPŮL

Na opavský zimní stadion vyrazili třeťáci odehrát další soutěžní zápasy. Soupeři jim byli maldí hokejisté Vítkovic a Opavy.

Velmi dobrý vstup do zápasu a vedení 2:0 již po 33 vteřinách hry možná trochu ukolébal hráče "A" týmu v souboji s Vítkovicemi. Do 7. minuty se jim navíc podařilo zvýšit náskok až na 5:1, ale pak jako by nastoupil jiný vítkovický tým. Osmibrankovou šňůrou otočil skóre ve svůj prospěch a náskok si pohlídal až do konce.

S domácí Opavou byl zápas vyrovnaný celou první třetinu. Ve druhé naši mladí hokejisté odskočili do vedení o čtyři branky, které však v závěru málem prohospodařili. Velkou oporou týmu byl v obou duelech brankář Kuba Váňa, který zlikvidoval celkem 70 střeleckých pokusů soupeřů.

HC Frýdek-Místek "A" - HC VÍTKOVICE "A"   9:15 (5:4, 2:7, 2:4)

Branky a asistence: Ostřížek 3+1, Blanár 3+0, Hrček 2+0, Chýlek 1+0, Bobok 0+1, Mitura 0+1.

HC Frýdek-Místek "A" - HC SLEZAN OPAVA "A" 7:6 (3:3, 3:0, 1:3)

Branky a asistence: Blanar 3+2, Bobok 1+3, Ostřížek 2+2, Chýlek 0+1, Bongilaj 1+0.

Tým HC Frýdek - Místek A: brankář Jakub Váňa, hráči: Jan Ostřížek, Saša Strejček, Vashek Blanár, Tomáš   Bobok, Jan Hrček, Filip Bongilaj, Jan Chýlek, Ondřej Mitura, Tadeáš Verlík.

Výsledky svých kolegů z A týmu kopírovali hráči béčka. Nejdříve nestačili na Vítkovice, aby si ve druhém duelu s domácí Opavou spravili chuť a odvezli si cenné vítězství. Stejně jako u A týmu byl oporou svým spoluhráčům brankář Matěj Flok, když si připsal 50 úspěšných zásahů.

HC Frýdek-Místek "B" - HC VÍTKOVICE "B"   5:9 (1:3, 1:4, 3:2)

HC Frýdek-Místek "B" - HC SLEZAN OPAVA "B"  11:6 (6:0, 2:3, 3:3)

Tým HC Frýdek - Místek B: brankář: Matěj Flok, hráči: Peter Holéczy, Matěj Doupal (4+0), Kryštof Socha (0+1), Daniel Nevlud (4+0), Adam Menšík, Přemysl Trnka (4+0), Jakub Marek (1+0), Adéla Platková (0+2), Kryštof Rycek (1+1), Vojtěch Pindur (1+0), Jan Káňa (0+1), Tobias Janák (1+0).