17.11.2015 Frýdek-Místek

19.11.2015 05:34

DRUHÁCI SE PŘEDSTAVILI NA DOMÁCÍM LEDĚ

K dalším zápasům soutěže přípravek, hráčů ročníku 2008 a mladších, přijeli v den státního svátku, do haly Polárka malí hokejisté Krnova a Nového Jičína.

HC FRÝDEK-MÍSTEK "A" - HK KRNOV "A"  22:0

V úvodním duelu si naši nejmladší otevřeli střelnici, po první třetině vedli 5:0, po druhé už 15:0 a střelecky nepolevili ani v závěrečné části hry. Velmi dobrý výkon podal brankář Matěj Flok, který kryl tři trestné nájezdy nařízené po faulech našich borců.

Sestava:  Matěj Flok - Jan Hrček (13+1), Ondřej Mitura (4+1), Kryštof Rycek (0+2), Přemysl Trnka (0+2), Kryštof Socha (2+0), Matěj Doupal (1+1), Mikuláš Malý (1+1), Jakub Marek (1+1).

HC FRÝDEK-MÍSTEK "A" - HC NOVÝ JIČÍN "A"  12:11

Druhý zápas dne byl velmi dramatický. V poslední minutě první třetiny se nám podařily vstřelit dvě rychlé branky a jít do vedení, které se podařilo navýšit až na rozdíl sedmi branek - 10:3 v polovině utkání. Pak však soupeř z Nového Jičína začal mohutně dotahovat, změnil nasazování útoků a pět minut před koncem srovnal na 11:11. O minutu později se podařilo vstřelit našim klukům rozdílovou branku a velkou bojovností vítězství uhájili až do závěrečné sirény.

Sestava:  Matěj Flok - Jan Hrček (4+1), Ondřej Mitura (3+0), Kryštof Rycek (0+1), Přemysl Trnka (0+1), Kryštof Socha (0+1), Matěj Doupal (1+0), Mikuláš Malý, Jakub Marek (2+0).

HC FRÝDEK-MÍSTEK "B" - HK KRNOV "B"  1:3

HC FRÝDEK-MÍSTEK "B" - HC NOVÝ JIČÍN "B"  4:9

I přes velkou bojovnost "B" tým, ve kterém si šest hráčů odbylo svou hokejovou premiéru, na své soupeře nestačil. Nejprve těsně podlehl Krnovu, ve druhém zápase sice zlepšil svou střeleckou produkci, ale na vítězství to nestačilo.

Sestava: Dan Saitl - Nikolas Gruszewski, Vojtěch Pindur, Vincent Teichmann (2+0), Jiří Dostál, Radim Pekař (1+0), Lukáš Maralík, Marek Kohut, Tobias Janák, Viktor Hanák, Samuel Prymus (2+0), Filip Forgač, Matěj Balvín, Štěpán Čajánek.