1.11.2015 Opava - 2 třída

03.11.2015 21:56

V neděli 1. listopadu zahájili svou sezonu naši nejmladší hráči, 2. třída. V Opavě nastoupili proti domácímu Slezanu a hráčům z Českého Těšína.

HC FRÝDEK-MÍSTEK "A" - SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN "A" 18:1

Úvodní utkání sezony bylo jednoznačnou záležitostí našeho týmu, který od začátku zcela opanoval kluziště a přidával jednu branku za druhou. Do pěkných kombinací se zapojovali všichni hráči a výsledkem bylo vysoké vítězství.

Sestava: Jan Fikáček - Jan Hrček (4+6), Ondřej Mitura (3+2), Jan Verlík (3+1), Přemysl Trnka (2+0), Matěj Doupal (5+0), Kryštof Socha, Jakub Marek (1+1), Mikuláš Malý (0+1).

HC FRÝDEK-MÍSTEK "A" - HC SLEZAN OPAVA "A" 13:11

Zápas proti domácímu Slezanu byl mnohem vyrovnanější. V první třetině jsme šli rychle do vedení 2:0, soupeř však dokázal vyrovnat. Naši kluci se ovšem nenechali vyvést z míry a čtyřmi brankami dokázali opět strhnout vedení na svojí stranu - 6:2 po první třetině. Dostatečný brankový náskok si dobrou hrou udržovali až do závěru zápasu, kdy se sice opavští přiblížili na dva góly, ale to bylo z jejich strany vše.

Sestava: Matěj Flok - Jan Hrček (5+2), Ondřej Mitura (2+2), Jan Verlík (1+1), Přemysl Trnka (2+0), Matěj Doupal (1+1), Kryštof Socha (1+0), Jakub Marek (2+1), Mikuláš Malý.

HC FRÝDEK-MÍSTEK "B" - HC SLEZAN OPAVA "B" 10:3

V "B" týmu prožilo svou zápasovou premiéru celkem 8 hráčů, ale na výkonu to nebylo příliš znát. V obou zápasech s domácími nadějemi (jeden z nich byl přátelský) dokázali zvítězit a napodobit tak své zkušenější spoluhráče z "A" týmu.

Sestava: Dan Saitl, Matěj Flok - Adéla Platková (3+1), Kryštof Rycek (3+0), Jiří Dostál, Marek Kohut (1+0), Vojtěch Pindur (1+0), Tobias Janák (1+0), Radim Pekař, Nikolas Gruszewski, Adam Mamula, Gabriel Severniak, Filip Forgač (1+0).